Informacje

Termin

22-28 sierpnia 2022 r. Ustroń. Hotel Olimpic

Idea

Wyjazdy „Dżamp” powstały jako inicjatywa Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”. Jest to alternatywa dla rajdów studenckich i obozów adaptacyjnych. Nie rzadko podczas takich przedsięwzięć ciężko zabezpieczyć zróżnicowane potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Stąd pomysł wyjazdu, który pozwoli zasmakować studenckiego życia i będzie dostosowany do wszystkich, bez wyjątków. Mamy za sobą już trzynaście obozów i trzy wyjazdy „Dżamp Weekendowy”. Dowody na gorącą atmosferę wszystkich wyjazdów możecie zobaczyć w galerii. 🙂

Dla kogo i za ile?

W obozie „Dżamp” mogą brać udział studenci niepełnosprawni z osobami towarzyszącymi/opiekunami (jeżeli oświadczą, że potrzebują pojechać wraz z opiekunem i zostanie zatwierdzone to przez Twoją uczelnię). Obóz składa się z trzech pakietów: szkoleniowego, turystycznego i integracyjno-rozrywkowego. Twoja Uczelnia płaci za pakiet szkoleniowy. Opłata za część integracyjno-rozrywkową to jedynie 500 zł od osoby! To jedyny koszt jaki ponosisz (chyba, że otrzymałeś inną informację od swojej uczelni).

Co zapewniamy?

Każdemu uczestnikowi zapewniamy:

  • Przejazd przystosowanym dla os. niepełnosprawnych autokarem;
  • Zakwaterowanie w pełni dostępnym hotelu o standardzie **** – pokoje z łazienkami, basen, sauna, jacuzzi;
  • Wyżywienie – śniadania, obiady i kolacje;
  • Cykl szkoleń.

W ramach części integracyjno-rozrywkowej zapewniamy między innymi:

  • Możliwość wycieczek po okolicy;
  • Wieczorne imprezy, ogniska z  „prowiantem”;
  • Wieczorne imprezy z DJ’em;
  • Wiele innych codziennych atrakcji 🙂

Zapisz się na obóz!

Zapisy na wyjazd prowadzimy za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie oraz w biurze Stowarzyszenia „Twoje Nowe Możliwości” przy ul. Grabiszyńskiej 163, pok. 210-215. Radzimy jednak zapisać się jak najszybciej, gdyż miejsca na prawie wszystkich naszych wycieczkach i obozach znikają już w pierwszych dniach zapisów. Poczekaj na akceptację swojego zgłoszenia. Wpłać 500 zł na podane konto. Później możesz spokojnie czekać na dzień wyjazdu.

Finansowanie

Płacisz jedynie 500 zł od osoby! Pozostały koszt finansuje Twoja uczelnia. Informację o uczelniach, które będą współpracowały podawać będziemy na bieżąco. Rozmawiamy z uczelniami, z którymi współpracowaliśmy dotąd.