Miejsce

W naszej kilkunastoletniej historii organizowaliśmy obóz Dżamp w różnych lokalizacjach. Dokładamy największych starań, aby przestrzeń, w której spędzamy wspólnie czas, była nie tylko dostosowana do potrzeb każdego z Uczestników, ale także cieszyła oko, była atrakcyjna i dawała możliwość realizowania różnorodnych form aktywności. Tak, aby każdy z Was znalazł coś dla siebie. Do tej pory gościliśmy w czterech znakomitych hotelach na południu Polski.

Hotel Olympic Spa & Wellness

Położony jest w samym centrum Ustronia, tuż przy Wiśle. Blisko szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych prowadzących w głąb Beskidu Śląskiego, który oferuje doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku przez cały rok.Hotel Zimnik Luksus Natury **** Hotel Zimnik ***

To dwa hotele w jednej lokalizacji, położone w Lipowej, u podnóża Góry Skrzyczne, najwyższego wzniesienia Beskidów. Hotele otacza centrum Doliny Zimnika, jednej z najpiękniejszych Dolin Beskidu Śląskiego. 

Jest to doskonałe miejsce dla osób preferujących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury.Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort

Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort położony jest w odległości 13 km od centrum Piwnicznej Zdroju. Oferuje on spa oraz centrum fitness z krytym basenem i gabinetem masażu. Zapewnia odpoczynek w otoczeniu gór i lasów Beskidu Sądeckiego.