Dżamp 13-edycja.

Drodzy studenci!

Wielu z Was czeka na ostateczną informację, czy zrealizujemy tegoroczny Dżamp. Niestety nie mamy dobrych informacji, ponieważ w tym roku Dżamp, który znacie nie odbędzie się.

Do ostatniej chwili czekaliśmy z decyzją, bo liczyliśmy, że epidemia cofnie się. Niestety koronawirus nie chce ustąpić, a formuła obozu, którą znacie, zakłada stały kontakt oraz bliskość uczestników. Przez 10 dni, na niewielkiej przestrzeni, pracuje i bawi się spora grupa studentów.

Żeby tegoroczny Dżamp był bezpieczny, musielibyśmy zakazać m.in. spotykania się w pokojach,  zrezygnować z dyskotek, wreszcie zdecydowanie ograniczyć pracę w zespołach oraz zlikwidować większość wydarzeń sportowych. Taki Dżamp naszym zdaniem nie ma najmniejszego sensu.

Naszym głównym celem jest stabilność wsparcia dla Was i nie chcemy ryzykować zarażenia wirusem kogoś z Was lub z naszych pracowników. W takiej sytuacji wystąpiłoby ryzyko braku możliwości kontynuowania innych naszych projektów, z których z powodzeniem korzystacie.

Chcemy jednak podtrzymać tradycję, dlatego już teraz myślimy o zorganizowaniu Dżampa w innej formie. Jeśli macie jakiekolwiek pomysły, piszcie proszę do nas. Razem na pewno uda nam się zorganizować świetną imprezę, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ochrony.

Nie ma 13. piętra w budynkach, ani hotelowych pokoi z nr 13, a tegoroczny Dżamp miał być 13. edycją, więc postanowiliśmy ją sobie tak na wszelki wypadek odpuścić😉