Dżamp Łan Dej

Z dużym trudem podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznego obóz. Jednak mamy coś dla was. Nazwaliśmy to „łan dej Dżamp”  odbędzie się w sobotę 4 września i będzie zawierał w pigułce to co w Dżampie najlepsze – spotkanie wspaniałych ludzi, pozytywną energię, zajęcia ruchowe, rozrywkę i wiele innych. Tylko tyle, że on-line. Poland Rock Festiwal dał radę damy i my :D.

Zapraszamy zarówno tych, którzy już nas znają, jak i tych, którzy dopiero chcą się przyłączyć do dżampowej rodziny. Niedługo szczegółowy program i zapisy.

Obóz Dżamp jest jedną z naszych najważniejszych inicjatyw. Od pierwszego wyjazdu w 2008 roku corocznie zabieramy grupę około 100 osób na studencki, wakacyjny wyjazd. Podczas 10 dni oferujemy szkolenia, zajęcia sportowe, wycieczki, rywalizacje,  imprezy – wszystko dostępne dla każdego, bez względu na wszystko.

W obozie biorą udział studenci i doktoranci współpracujących z nami uczelni. Grono stale się powiększa. Do tej pory wyjeżdżali z nami studenci: Politechniki Wrocławskiej,
Uniwrsytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, Wyższej Szkoły Bankowej oraz
Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Przyłącz się do nas teraz on-line a za rok nie odpuścisz wyjazdu!